نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

از لیگ قهرمانان آسیا تا فینال جام جهانی , دالیچ

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کرواسی بعد فردا (یکشنبه) باید در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران) به مصاف تیم ملی روسیه برود. ..

ادامه مطلب

داشتن کاوه رضایی جهت مربی یک نعمت است / سرمربی شارلوا

فلیچ مازو، سرمربی تیم فوتبال شارلوا کاوه رضایی را عالی ترین مهاجم حال حاضر فوتبال بلژیک دانست. سرمربی شارلوا: داشتن کاوه رضایی جهت مربی ی..

ادامه مطلب

«خوشبینم» ، واکنش شفر به قرعه استقلال در آسیا

به گزارش خبرآنلاین، قرعه کشی فصل تازه مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا انجام شد و استقلال در گروه مشکل قرار گرفته هست. هم گروهی با تیم هایی مثل الهلال و الریان..

ادامه مطلب

حنیف عمران‌زاده به مشکی‌پوشان پیوست

به گزارش ایسنا، حنیف عمران زاده بازیکن سابق استقلال روز گذشته بعد از انجام مذاکرات با مدیران مشکی پوشان مشهد، با عقد قراردادی به این تیم پیوست. ..

ادامه مطلب

پاسخ غرویان به افرادی که حضور زنان در ورزشگاه را غیرشرعی می خوانند

ممانعت از ورود زنان به استادیوم آزادی در بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه، بار دیگر این بحث را مطرح کرد که مبنای شرعی این ممانعت چیست. پیش‌تر زنان کره..

ادامه مطلب

سلطانی‌فر عاقلانه و بامنطق عمل کرده است / افشارزاده

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک می‌گوید با توجه به آشنایی کاملی که مسعود سلطانی‌فر نسبت به فضای ورزش داشت، بسیار عاقلانه و بامنطق عمل کرد. او از نمایند..

ادامه مطلب

عکس + قرارداد 5 ساله نیمار با پاری سن‌ژرمن به ارزش 450 میلیون پوند

قرارداد ستاره برزیلی با کلوب پاری سن‌ژرمن فرانسه 5 ساله و به ارزش 450 میلیون پوند است. قرارداد 5 ساله نیمار با پاری سن ژرمن به ارزش 450 میلیون ..

ادامه مطلب

عادل فردوسی‌پور میزبان سرمربی ورودربرمن آلمان بلافاصله بعد از افزایش بزرگ!

مهمترین مربی ایرانی تاریخ فوتبال دنیا ، به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید و بعد از تماشای بازی شاگردان کی‌روش به 90 می‌رود. عادل فردوسی..

ادامه مطلب