نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

تصاویر) + بازیگران و عوامل فیلم «سه رخ» در جشنواره کن (

به گزارش سرپوش، در جشنواره کن عوامل فیلم “سه رخ” جعفر پناهی قبل از حضور در سالن نشست مطبوعاتی فیلم جلوی دوربین عکاسان قرار گرفتند. بهناز جعف..

ادامه مطلب

تجلیل از فیلم «درساژ» در جشنواره فیلم برلین

بخش نسل جشنواره فیلم برلین که با داوران و مخاطبان نوجوان تشکیل می‌شود، برندگان خود را آشنایی و از فیلم «درساژ» نماینده کشور عزیزمان ایران در این بخش تق..

ادامه مطلب

بایگان، حاتمی، اسکندری، قاسمی و معصومی جلوی دوربین «افتاده ها»

لاله اسکندری، افسانه بایگان، خاطره حاتمی، ارسلان قاسمی و مریم معصومی به جمع بازیگران سریال «افتاده ها» پیوستند. بایگان، حاتمی، اسکندری، قاسمی و ..

ادامه مطلب

رضا شفیعی‌جم هم خواننده می شود

آهنگساز سینما و تئاتر از ضبط چند قطعه موسیقایی به خوانندگی رضا شفیعی‌جم جهت فیلم سینمایی «دُم سرخ ها» و ساخت موسیقی چند فیلم مستند و داستانی سخن گفت. ر..

ادامه مطلب

شبنم قلی خانی و سیامک صفری جلوی دوربین کارگردان «کیمیا»

سیامک صفری که این روزها نمایش «لامبورگینی» را روی صحنه دارد همراه با شبنم قلی‌خانی به زودی جلوی دوربین تازه‌ترین سریال جواد افشار، کارگردان «کیمیا» می‌..

ادامه مطلب

متاسفانه خانه‌ای داریم که ویرانه است

حمید فرخ نژاد در حاشیه اکران مردمی فیلم اکسیدان گفت که متاسفانه فیلم اکسیدان مورد بی‌توجهی عده‌ای قرار گرفته است که جهت خودشان حکومت‌های مستقل تشکیل..

ادامه مطلب

از مجسمه‌های صوتی تا بز هخامنشی

نمایشگاه نقاشی و مجسمه بازخوانی اطراف با نمایشگاه‌گردانی فریدون فربود در گالری مژده به تماشاست. . از مجسمه های صوتی تا بز هخامنشی عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

مقایسه لایک‌های محبوب ترین بازیگران و صورت های معروف اینستاگرام

مقایسه لایک‌های بازیگر محبوب ایرانی اینستاگرام براساس تعداد فالوور در نموداری به نمایش در آمده است. مقایسه لایک های محبوب ترین بازیگران و ص..

ادامه مطلب