نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عادل فردوسی‌پور میزبان سرمربی ورودربرمن آلمان بلافاصله بعد از افزایش بزرگ!

مهمترین مربی ایرانی تاریخ فوتبال دنیا ، به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید و بعد از تماشای بازی شاگردان کی‌روش به 90 می‌رود.

عادل فردوسی‌پور میزبان سرمربی ورودربرمن آلمان بلافاصله بعد از افزایش بزرگ!

عادل فردوسی پور میزبان سرمربی ورودربرمن آلمان بلافاصله بعد از افزایش بزرگ!

عبارات مهم : آلمان

مهمترین مربی ایرانی تاریخ فوتبال دنیا ، به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید و بعد از تماشای بازی شاگردان کی روش به 90 می رود.

به گزارش خبرآنلاین؛ بی شک الکساندر نوری مهمترین مربی ایرانی تاریخ فوتبال ماست. کسی که توانسته در بوندسلیگا عملکرد موفقی از خود داشته باشد.

عادل فردوسی‌پور میزبان سرمربی ورودربرمن آلمان بلافاصله بعد از افزایش بزرگ!

شاید تا قبل از او نشستن یک ایرانی روی نیمکت تیم بوندسلیگایی محال بود ولی بازیکنی که قبل از جام جهانی 2006 به تیم برانکو دعوت شد تا جهت کشور عزیزمان ایران بازی کند ولی ضرب دیدگی در اردوی انگلیس از یک سو و جو منفی راه افتاده جهت دعوت از ایرانی های متولد آلمان که دو رگه لقب می گرفتند به وسیله مربیانی مثل مایلی کهن در آن سال ها موجب شد تا او سرنوشتش طوری دیگر رقم بخورد.

این پسر گیلانی الاصل حالا یکی از مربیان موج نوی بوندسلیگاست که امسال هم وردربرمن را هدایت می کند. او دعوت شده است تا بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان را از کشور عزیزمان ایران ببیند و در مراسم خوش حالی افزایش احتمالی به جام جهانی حاضر باشد و شاید ملی پوشی هم چشمش را بگیرد و دوباره پای فرزند های ملی ما به بوندسلیگا باز شود.

مهمترین مربی ایرانی تاریخ فوتبال دنیا ، به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید و بعد از تماشای بازی شاگردان کی‌روش به 90 می‌رود.

الکساندر که از رفقای صمیمی وحید هاشمیان ، مهدی مهدوی کیا و فریدون زندی است بعد از تماشای بازی کشور عزیزمان ایران و ازبکستان خیلی سریع به استودیوی 90 می رود آنجا حرف های هیجان انگیزی جهت گفتن راجع به مربیگری در بالاترین سطح اروپا دارد.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | افزایش | ایرانی | فوتبال | ازبکستان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs