نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سلطانی‌فر عاقلانه و بامنطق عمل کرده است / افشارزاده

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک می‌گوید با توجه به آشنایی کاملی که مسعود سلطانی‌فر نسبت به فضای ورزش داشت، بسیار عاقلانه و بامنطق عمل کرد. او از نمایندگان مجلس در

سلطانی‌فر عاقلانه و بامنطق عمل کرده است / افشارزاده

افشارزاده: سلطانی فر عاقلانه و بامنطق عمل کرده است

عبارات مهم : المپیک

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک می گوید با توجه به آشنایی کاملی که مسعود سلطانی فر نسبت به فضای ورزش داشت، بسیار عاقلانه و بامنطق عمل کرد. او از نمایندگان مجلس درخواست کرد به وی رای اعتماد بدهند تا این عملکرد مثبت استمرار پیدا کند.

بهرام افشارزاده در گفت وگو با ایسنا، راجع به کارنامه وزیر ورزش در دوره ی 9 ماه گذشته تصریح کرد: سلطانی فر پیش از اینکه به عنوان وزیر ورزش کار خود را شروع کند، نسبت به فضای ورزش بسیار آگاه بود و آشنایی کامل داشت و به طور کل از نزدیک حوادث ورزش را پیگیری می کرد. به همین خاطر بعد از گزینش نیز بسیار عاقلانه و بامنطق عمل کرد.

سلطانی‌فر عاقلانه و بامنطق عمل کرده است / افشارزاده

وی ادامه داد: بااهمیت ترین توصیه این بود که سلطانی فر تا پیش از اینکه شناختی نسبت به همکاران خودش پیدا کند، دست به عوض کردن گسترده در ترکیب نیروی انسانی این وزارتخانه نزد. البته افراد جدیدی هم که گزینش کرد افراد مناسبی بود و انتخابات فدراسیون ها هم در این دوره در آرامش برگزار و تغییرات در مدیران کل استان ها هم با مطالعه انجام شد. سلطانی فر ارتباط خوبی با رسانه ها داشت و در مراسم ها و مسابقه های متفاوت ورزشی حاضر می شد و حضور او باعث دلگرمی ورزشکاران بود و ورزشکار احساس می کرد تکیه گاه بسیار نیرومند دارد.

افشارزاده اضافه کرد: در کل عملکرد سلطانی فر را مثبت ارزیابی می کنم و از مجلس خواهش می کنم با رای مثبت به او باعث تدوم این عملکرد در 4 سال آینده شود و در صورت گزینش مجدد سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش به عقیده من این گزینش بسیار مبارکی جهت ورزش کشور است.

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک می‌گوید با توجه به آشنایی کاملی که مسعود سلطانی‌فر نسبت به فضای ورزش داشت، بسیار عاقلانه و بامنطق عمل کرد. او از نمایندگان مجلس در

پیشکسوت ورزش اظهار کرد: سلطانی فر در این 8 ماهه دست به تغییرات عجولانه نزد ولی فکر می کنم با توجه به اینکه بازی های آسیایی و المپیک را در پیش داریم و نتیجه های این مسابقه ها در کارنامه او ثبت خواهد شد در دوره بعد تغییرات اساسی در این وزارتخانه ایجاد خواهند کرد تا با تعامل بهتر و زیاد با فدراسیون ها و کمیته المپیک، ورزشکاران کشور عزیزمان ایران عملکرد خوبی در این مسابقه ها داشته باشند. البته انتخابات کمیته ملی المپیک نیز در پیش است و سلطانی فر می تواند نقش اساسی و کلیدی در این انتخابات داشته باشد تا افراد مناسبی در سمت های متفاوت این کمیته قرار بگیرند. البته منظورم این نیست که در انتخابات دخالت کنند ولی طبیعتا می توانند نظراتی بدهند و با هماهنگی با کمیته ملی المپیک، شرایطی ایجاد شود تا هیات اجرایی خوبی گزینش شوند.

وی افزود: یکی دیگر از اتفاقات خوبی که در دوران مسئولیت آقای سلطانی فر افتاد تصویب تخصیص داده شده است 27 صدم درصد از مالیات ارزش افزوده جهت توسعه ورزش بود و این پول می تواند باعث تقویت فدراسیون ها شود.

افشارزاده در پاسخ به این پرسش که با وجود عملکرد مثبت سلطانی فر در این دوره آیا بهتر نبود فرد جدیدی از سوی دولت جهت تصدی این سمت به مجلس معرفی می شد، گفت: الان اگر دوباره به دنبال فرد جدیدی جهت سمت وزارت ورزش بگردیم حتی اگر این شخص از بدنه ورزش هم باشد حداقل 4-5 ماه وقت مورد نیاز دارد تا مطالعه کند و با شرح این وزارتخانه آشنا شود. هنگامی که جزء را بشناسیم در کل می توانیم تصمیم گیری کنیم. آقای سلطانی فر الان جز را آشنا است و در کل می تواند تصمیم گیری های مثبت و خاصی داشته باشد.

سلطانی‌فر عاقلانه و بامنطق عمل کرده است / افشارزاده

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که به نظر او اولویت های سلطانی فر در 4 سال آینده وزارت چه چیزی می تواند باشد گفت: به عقیده من اولویت های وزارت ورزش را می توان در چند بخش تقسیم بندی کرد. یکی از آن ها مربوط به ساخت و سازهاست. در حال حاضر پروژه های ورزشی نیمه تمامی در کشور وجود دارد که هنوز به بهره برداری نرسیده است و یکی از اولویت های وزارت ورزش باید این باشد که این پروژه ها را به آخر برساند و تا تکمیل نشدن این ها، ساخت و ساز جدیدی شروع نشود.

افشارزاده در ادامه بحث اولویت های وزارت ورزش تاکید کرد: پیگیری کامل به فدراسیون های پایه و مدال آور است که در آینده بتوانند جهت ورزش کشور افتخارآفرینی کنند. برنامه ریزی جهت المپیک 2020 هم می تواند یکی از اولویت های آقای سلطانی فر باشد.

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک می‌گوید با توجه به آشنایی کاملی که مسعود سلطانی‌فر نسبت به فضای ورزش داشت، بسیار عاقلانه و بامنطق عمل کرد. او از نمایندگان مجلس در

وی در آخر گفت: در بعضی از استان ها من احساس می کنم بعضی از مدیران کل آگاهی و اشراف کامل را ندارند و گزینش مدیران کل مناسب در این استان ها می تواند دیگر اولویت وزارت ورزش در دوره تازه باشد. همچنین تقویت فدراسیون ها از نظر علمی نیز باید در دستور کار این وزارتخانه قرار گیرد.

واژه های کلیدی: المپیک | المپیک | مسعود سلطانی فر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs