نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رضا شفیعی‌جم هم خواننده می شود

آهنگساز سینما و تئاتر از ضبط چند قطعه موسیقایی به خوانندگی رضا شفیعی‌جم جهت فیلم سینمایی «دُم سرخ ها» و ساخت موسیقی چند فیلم مستند و داستانی سخن گفت.

رضا شفیعی‌جم هم خواننده می شود

رضا شفیعی جم هم خواننده می شود

عبارات مهم : تئاتر

آهنگساز سینما و تئاتر از ضبط چند قطعه موسیقایی به خوانندگی رضا شفیعی جم جهت فیلم سینمایی «دُم سرخ ها» و ساخت موسیقی چند فیلم مستند و داستانی سخن گفت.

به گزارش مهر، محمد فرشته نژاد آهنگساز سینما و تئاتر که چند پروژه آهنگسازی را در دست دارد، گفت: همزمان با شروع فیلمبرداری فیلم «دم سرخ ها» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی سعید سعدی که تاکنون نیمی از آن انجام شده است هست، کار ساخت موسیقی اثر نیز شروع شد.

رضا شفیعی‌جم هم خواننده می شود

ما در کنار ساخت موسیقی فیلم مشغول ضبط و آماده سازی چند قطعه جهت کار هستیم که با صدای رضا شفیعی جم تولید می شود.

وی افزود: به علت توانایی و علاقه فراوانی که در رضا شفیعی جم جهت خوانندگی وجود دارد، فضای آثاری که تولید کردیم جالب است و من ترجیح می دهم فعلا راجع به شرح کارها اطلاعات بیشتری ندهم، ولی مخاطبان بدانند که با کاراکتر بسیار جالب توجهی از رضا شفیعی جم در حوزه موسیقی رو به رو خواهند شد.

آهنگساز سینما و تئاتر از ضبط چند قطعه موسیقایی به خوانندگی رضا شفیعی‌جم جهت فیلم سینمایی «دُم سرخ ها» و ساخت موسیقی چند فیلم مستند و داستانی سخن گفت.

این آهنگساز راجع به علت استفاده از یک بازیگر در مقام خواننده توضیح داد: ما می توانستیم جهت قطعات باکلام از خوانندگان حرفه ای استفاده کنیم ولی استفاده از بازیگر جهت ضبط قطعات تجربه جالب توجهی است و رضا شفیعی جم هم آنقدر توانمند بود که توانست از بعد کار بر بیاید.

فرشته نژاد راجع به فعالیت های دیگر خود در عرصه سینما و تئاتر گفت: موسیقی فیلم «پروانه خورشید» به تهیه کنندگی کامبیز کاشفی با عنوان شهدای مدافع حرم و رویکردی مستندگونه، یک سریال داستانی به کارگردانی امیر فیضی از شبکه دوم سیما و ساخت موسیقی تئاتر «کلنل» به کارگردانی خیرالله تقیانی پور که قرار است مهر ماه امسال در تالار مهم مجموعه تئاتر شهر روی صحنه اجرا شود از جمله فعالیت هایم در ماه های اخیر است.

وی در آخر گفت: موسیقی نمایش «کلنل» از حال و هوای متفاوتی برخوردار است که جهت خودم تجربه جالب توجهی است و امیدوارم بتوانم رضایت مخاطبان و کارگردان را فراهم کنم.

رضا شفیعی‌جم هم خواننده می شود

واژه های کلیدی: تئاتر | سینما | موسیقی | استفاده | خواننده | سینمایی | کارگردانی | رضا شفیعی جم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs