نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تجلیل از فیلم «درساژ» در جشنواره فیلم برلین

بخش نسل جشنواره فیلم برلین که با داوران و مخاطبان نوجوان تشکیل می‌شود، برندگان خود را آشنایی و از فیلم «درساژ» نماینده کشور عزیزمان ایران در این بخش تقدیر خاص ک

تجلیل از فیلم «درساژ» در جشنواره فیلم برلین

تجلیل از فیلم «درساژ» در جشنواره فیلم برلین

عبارات مهم : جایزه

بخش نسل جشنواره فیلم برلین که با داوران و مخاطبان نوجوان تشکیل می شود، برندگان خود را آشنایی و از فیلم «درساژ» نماینده کشور عزیزمان ایران در این بخش تقدیر خاص کرد.

به گزارش مهر، برلیناله در حالی که جایزه خرس کریستال جهت عالی ترین فیلم در بخش نسل بالای ۱۴ را به «Fortuna» ساخته جرمینال روکس محصول سوییس/بلژیک داد، در این بخش از «ریتابلو» ساخته آلوارو دلگادو-آپاریسیو محصولی از پرو/آلمان و نروژ تجلیل کرد.

جایزه خرس کریستال جهت عالی ترین فیلم کوتاه به «کیم هولیجاندا» ساخته سارا ولتمیر از هلند اهدا شد و از فیلم کوتاه «لباس جهت لذت» ساخته ماری دی ماریکورت از سوییس تجلیل خاص به عمل آمد.

در بخش بین الملل نسل بالای ۱۴ سال جایزه عالی ترین فیلم به «Fortuna» ساخته جرمینال روکس از سوییس و بلژیک رسید و از «درساژ» از کشور عزیزمان ایران ساخته پویا بادکوبه تجلیل خاص به عمل آمد.

جایزه خاص جهت عالی ترین فیلم کوتاه این بخش نیز به «Juck» ساخته اولیوا کاسته برینگ از سوئد رسید و از «رحمت خدا بر تو» ساخته پائولینا زیولکووسا محصول لهستان تجلیل خاص به عمل آمد.

مراسم اهدای جوایز شنبه برگزار می شود.

تجلیل از فیلم «درساژ» در جشنواره فیلم برلین

واژه های کلیدی: جایزه | فیلم کوتاه | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs