نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث اثر انگشت قاتل، هویتش را فاش کرد

اثر انگشت یک زندانی مواد مخدر، راز قتل پسر همسایه را بعد از 9 سال فاش کرد. قاتل مردی جوان است که چند ماه با اسم جعلی در زندان به سر می‌برد.

اثر انگشت قاتل، هویتش را فاش کرد

عبارات مهم : انگشت

اثر انگشت یک زندانی مواد مخدر، راز قتل پسر همسایه را بعد از 9 سال فاش کرد. قاتل مردی جوان است که چند ماه با اسم جعلی در زندان به سر می برد.

به گزارش جام جم، آخرهای سال 87، وقوع یک فقره نزاع منجر به قتل به کلانتری ورامین اطلاع داده شد. چند مرد جوان با هم درگیر شده است بودند و یکی از آنها با ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

قاتل یکی از اهالی محل بود که تحقیقات جهت شناسایی مخفیگاهش 9 سال وقت برد و آخر آذر 95 مشخص شد او به علت حمل مواد مخدر دستگیر شده است و در زندان هست. ماموران با گرفتن اثر انگشت متوجه هویت جعلی او شده است و راز قتل را فاش کرده بودند.

اثر انگشت قاتل، هویتش را فاش کرد

پس از اعتراف متهم به قتل، کیفرخواست پرونده صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی قرار گرفت.

صبح دیروز، اولیای دم درخواست قصاص کردند و مادر مقتول گفت: «اگر متهم همان موقع خودش را معرفی می کرد جای بخشش وجود داشت ولی شوهرم آن قدر دنبال او گشت که سکته کرد و مرد. او وصیت کرده از قاتل پسرم نگذریم.»

اثر انگشت یک زندانی مواد مخدر، راز قتل پسر همسایه را بعد از 9 سال فاش کرد. قاتل مردی جوان است که چند ماه با اسم جعلی در زندان به سر می‌برد.

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او قتل را غیرعمدی دانست و گفت: «چند روز قبل از حادثه، فردی ناشناس با اسلحه به منزل ما حمله کرد و آنجا را به رگبار بست. نمی دانستم چه کسی این کار را کرده تا این که روز حادثه، مقتول را سر کوچه دیدم. از او پرسیدم تو بودی که منزل ام را به رگبار بستی؟ جواب داد نه ولی اگر من هم بودم نمی توانستی کاری بکنی. جر و بحثمان اوج گرفت و هر دویمان دست به چاقو بردیم. او چند ضربه به من زد و من هم ضربه ای به سمتش پرتاب کردم که به سینه اش خورد. سریع متواری شدم و در بیمارستان زخم هایم را درمان کردم. هنگامی که فهمیدم او فوت کرده، مخفی شدم و با اسم جعلی زندگی کردم تا این که به جرم حمل مواد مخدر به زندان افتادم، که شناسایی شدم.»

متهم در آخرین دفاع خود نیز گفت: «من قصد قتل نداشتم. می خواستم چاقو را به دستش بزنم.» در آخر دادگاه قضات وارد شور شدند تا رای نهایی را صادر کنند.

اثر انگشت قاتل، هویتش را فاش کرد

واژه های کلیدی: انگشت | حادثه | زندان | دادگاه | زندانی | شناسایی | اثر انگشت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs