نقطه شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت

نقطه: شماره سهام عدالت سامانه سهام عدالت مشمولین سهام عدالت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارندگی در جنوب و جنوب شرق از فردا ، غرب کشور امروز بارانی می‌شود

سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرده بعد از ظهر امروز در بعضی نقاط در جنوب لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و جنوب استان مرکزی شاهد بارندگی خواهیم بود.&n

بارندگی در جنوب و جنوب شرق از فردا ، غرب کشور امروز بارانی می‌شود

غرب کشور امروز بارانی می شود/بارندگی در جنوب و جنوب شرق از فردا

عبارات مهم : باران

سازمان هواشناسی آینده نگری کرده بعد از ظهر امروز در بعضی نقاط در جنوب لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و جنوب استان مرکزی شاهد بارندگی خواهیم بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور در گفتگو با مهر گفت: گزارش های ایستگاه ها و تصویرهای ماهواره هواشناسی صبحگاه امروز بیانگر رشد ابرهای جوششی و بارش باران در بعضی نقاط در جنوب لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و جنوب استان مرکزی است.

بارندگی در جنوب و جنوب شرق از فردا ، غرب کشور امروز بارانی می‌شود

احد وظیفه افزود: با توجه به اوضاع فعلی جو و آینده نگری مدل های عددی تا بعد از ظهر امروز یا اوایل شب در ساعاتی از روز وقوع توفان های تندری در جنوب لرستان، چهارمحال بختیاری، غرب اصفهان، جنوب استان مرکزی، جنوب استان قم، شمال فارس و دامنه های جنوبی ارتفاعات زاگرس در استان کرمان استمرار خواهد یافت.

به گفته وی، رخداد رگبار و رعدو برق، صاعقه و احتمال سیلاب ناگهانی و وزش تندباد موقت در توفان های تندری بسیار محتمل هست؛ بنابراین به هموطنان ساکن در این مناطق توصیه می شود احتیاط مورد نیاز و کارها ایمنی را جهت جلوگیری از خسارت انجام دهند.

سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرده بعد از ظهر امروز در بعضی نقاط در جنوب لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و جنوب استان مرکزی شاهد بارندگی خواهیم بود.&n

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور ادامه داد: فردا سه شنبه بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در استان های کرمان و بعضی نقاط سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ارتفاعات هرمزگان و بعد فردا چهارشنبه بارش باران همراه با رعد و برق گاهی وزش باد شدید در استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، شرق فارس و شمال و شرق هرمزگان آینده نگری شده است که از این رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارت های احتمالی تمهیدات مورد نیاز بکار گرفته شود.

واژه های کلیدی: باران | مرکزی | لرستان | بختیاری | استان قم | بارندگی | هواشناسی | روز بارانی | استان کرمان | بعد از ظهر امروز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs